SZKOŁA  PODSTAWOWA  nr 8

im. Jana Pawła II  w Chojnicach

I. DLA UCZNIÓW KLAS I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Zajęcia

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

Miejsce

Zajęcia wyrównawcze

mgr Daria Gostomczyk

czwartek

13:35 – 14:20

Sala 120

Kółko plastyczne

mgr Katarzyna Beska

piątek

13:35 - 14:20

Sala 119

Kółko zabaw 
i gier matematycznych

mgr Dorota Finster

środa

13:35 - 14:20

Sala 121

Kółko językowe
język niemiecki

mgr Gabriela Wasiak

wtorek

13:35 - 14:20

Sala 118

Kółko szachowe

mgr Marzenna Osowicka

czwartek

11:45 - 12:30

13:35 - 14:20

Sala 6

Gimnastyka korekcyjna

mgr Aleksandra Jasnowska

wtorek

11:45 - 12:30  I a

12:45-13:30   I a, I d

Sala gimnastyczna nr 1

mgr Aleksandra Jasnowska

środa

11:45-12:30  I d

12:45-13:30  I a, I c

13:35-14:20 I b

Sala gimnastyczna nr 1

mgr Aleksandra Jasnowska

piątek

13:35-14:20  I b

Sala gimnastyczna nr 1

Zajęcia taneczne
Akademia Piętro Wyżej

-

-

Termin do uzgodnienia

-

II. DLA UCZNIÓW KLAS IV SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Zajęcia

Nauczyciel

Dzień

Godzina

Miejsce

Kółko wyrównawcze

mgr Marta Retecka-Pawłowska

piątek

12:45 - 13:30

IV

301

Kółko języka angielskiego

mgr Ilona Piesik

poniedziałek

8:00 - 8:45

IV c, IV d

211

Kółko matematyczne

mgr Grażyna Sołtysiak

piątek

12:45-13:30 IV a

SSW 1

mgr Agnieszka Kabat

środa

8:00-8:45 IV d

301

Kółko szachowe

mgr Jakub Guguła

piątek

14:25-15:10 IV

302

Kółko strzeleckie

Terapia pedagogiczna

mgr Jolanta Krzyżewska

poniedziałek

13:35-14:20  IV a

14:25-15:10  IV c

122

mgr Jolanta Krzyżewska

wtorek

14:25-15:10  IV b

122

mgr Jolanta Krzyżewska

środa

8:00-8:45  IV c

14:25-15:10  IV a

122

mgr Jolanta Krzyżewska

czwartek

14:25-15:10  IV d

122

Zajęcia
socjoterapeutyczne

mgr Renata Dyląg

czwartek

13:35-14:20  IV a

217

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

mgr Ewa Wałdoch

środa

13:35 -14:20

IV a, IV c

224

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

mgr Jakub Guguła

piątek

13:35-14:20  IV

201

Zajęcia muzyczne

mgr Maciej Śliwiński

wtorki

14:25-15:10 IV

217

Zajęcia sportowe (piłka nożna)

mgr Sławomir Okuniewski

wtorek

15:15-16:00  IV

Sala Gimnastyczna

Zajęcia sportowe (judo)

mgr Waldemar Banaszak

środa

15:15-16:00  IV

Mała sala gimnast.

Zajęcia sportowe
(piłka koszykowa i siatkowa)

mgr Aleksandra Golińska

poniedziałek

15:15-16:00  IV

Sala gimnast.

Zajęcia sportowe (taniec, elementy gimnastyki)

mgr Aleksandra Jasnowska

poniedziałek

15:15-16:00  IV

Sala gimnast.

Zajęcia: szachy

mgr Jakub Guguła

czwartek

11:45-12:30  IV

302


III. DLA UCZNIÓW KLAS VII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Zajęcia

Nauczyciel prowadzący

Dzień

Godzina

Miejsce

Kółko z języka polskiego

mgr Elżbieta Jażdżewska

czwartek

15:15-16:00

VII b

216

Kółko matematyczne

mgr Joanna Loll

poniedziałek

13:35-14:20, 14:25-15:10

VII a

206

Kółko fizyczne

mgr Henryk Kaak

piątek

13:35-14:20

VIIa, VIIb, VIIc

205/207

Zajęcia historyczne

mgr Maria Warnke

środa

15:15-16:00  VII

208

Zajęcia biologiczne

mgr Lidia Chamier-Cieminska

środa

15:15-16:00 VII

221

Zajęcia sportowe (judo)

mgr Waldemar Banaszak

środa

16:05-17:00 VII

Mała Sala

Zajęcia sportowe (piłka koszykowa i siatkowa)

mgr Aleksandra Golińska

poniedziałek

16:05-17:00 VII

Sala Gimnastyczna

Zajęcia sportowe (piłka nożna)

mgr Sławomir Okuniewski

wtorek

16:05-16:45

Sala Gimnastyczna

Zajęcia sportowe (taniec, elementy gimnastyki)

mgr Aleksandra Jasnowska

poniedziałek

16:05-17:00

Sala Gimnastyczna

Zajęcia: szachy

mgr Marzena Osowicka

czwartek

13:35-14:20 VII

6

Zajęcia z języka francuskiego

mgr Marzenna Osowicka

wtorek

15:15-16:00 VII

6

Terapia Pedagogiczna

mgr Maria Warnke

wtorek

15:10-16:05

208

Zajęcia Socjoterapeutyczne

mgr Renata Dyląg

czwartek

13:30-14:20

VII a, VII c

217

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

mgr Elżbieta Jażdżewska

czwartek

14:25-15:10

216

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

mgr Ewa Wysocka

poniedziałek

15:15-16:00

201


IV. DLA UCZNIÓW KLAS II  i III GIMNAZJUM

Zajęcia

Nauczyciel

Dzień

Godzina

Miejsce

Kółko języka polskiego

mgr Ewa Wałdoch

wtorek

15:15-16:00

Kl. II i III gim

224

mgr Elżbieta Jażdżewska

czwartek

15:15-16:00

Kl. II i III gim

216

Kółko matematyczne

mgr Grażyna Sołtysiak

czwartek

14:25-15:10

Kl. II gim

205

mgr Joanna Loll

poniedziałek

13:35-14:20

14:25-15:10

KL. II  i III gim

206

mgr Joanna Loll

czwartek

14:25-15:10

Przygotowanie do egzaminu kl. III gim

206

Kółko języka niemieckiego

mgr Justyna Rostankowska

piątek

14:25-15:10

219

mgr Sylwia Kociuba

piątek

14:25-15:10

210

Zajęcia z języka francuskiego

mgr Marzenna Osowicka

wtorek

15:15-16:00

Kl. II i III gim

6

Kółko biologiczne

mgr Krystyna Hołowienko

poniedziałek

15:15-16:00

Kl. II gim

204

mgr Jolanta Krzyżewska

czwartek

15:15-16:00

Kl. III gim

221

mgr Lidia Chamier-Cieminska

środa

(płatne)

14:25-15:10

Kl. II gim

221

Kółko fizyczne

mgr Agnieszka Kabat

środa

14:25-15:10

Kl. II gim

207

mgr Agnieszka Kabat

poniedziałek

(płatne)

14:25-15:10

Kl. II i III gim

207

mgr Henryk Kaak

wtorek

14:25-15:10

Kl. III gim

205/207

Kółko historyczne

mgr Maria Warnke

środa

15:15-16:00

Liga Historyczna+ Poprawy Kl. II i III

208/

Stołówka

mgr Maria Warnke

poniedziałek

(płatne)

14:25-15:10

Kl. III gim

208

Kółko chemiczne

mgr Dorota Kaptur

czwartek

14:25-15:10

Kl. II i III gim

201

mgr Dorota Kaptur

poniedziałek

(płatne)

14:25-15:10

Kl. III gim

205

Zajęcia geograficzne

mgr Iwona Masłowska

środa

14:25-15:10

Kl. II i III gim

209

Zajęcia muzyczne

mgr Maciej Śliwiński

środa

14:25-15:10

II i III Gimnazjum

217

Zajęcia sportowe (gry zespołowe, siatkówka)

mgr Piotr Gorlik

poniedziałek

16:05-17:00

Kl. II gim

Duża Sala Gimn

mgr Sławomir Okuniewski

wtorek

16:05-17:00

Kl. III gim

Duża Sala Gimn

Zajęcia sportowe (judo)

mgr Waldemar Banaszak

środa

16:05-17:00

Kl. II i III gim

Mała sala gim

Zajęcia sportowe (piłka siatkowa, przygotowanie do zawodów)

mgr Aleksandra Jasnowska

mgr Aleksandra Golińska

poniedziałek

16:05-17:00

Kl. II i III gim

Duża Sala gim

Zajęcia socjoterapeutyczne

mgr Renata

Dyląg

czwartek

13:35-14:20

Kl. II i III gim

217

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

mgr Ewa

Wałdoch

piątek

13:35-14:20

Kl. II gim

224

mgr Elżbieta Jażdżewska

czwartek

13:35-14:20

Kl. II gim

216

mgr Daria Ciepłuch - Klofczyńska

wtorek

15:15-16:00

Kl. III gim

218

mgr Daria Ciepłuch - Klofczyńska

poniedziałek

15:15-16:00

Kl. III gim

218

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

mgr Grażyna Sołtysiak

piątek

13:35-14:20

Kl. II gim

206

mgr Renata Walkowska

poniedziałek

14:25-15:10

Kl. II gim

206

mgr Jakub

Guguła

czwartek

14:25-15:10

Kl. III gim

207

mgr Renata Walkowska

wtorek

14:25-15:10

Kl. III gim

206

> 22 Styczeń 2018    |    Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor