SZKOŁA  PODSTAWOWA  nr 8

im. Jana Pawła II  w Chojnicach

Start KONKURSY Konkurs biologiczny - zakwalifikowani do etapu rejonowego
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu biologicznego

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

1.

Krzysztof Mrożek

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH IM. POLSKICH

OLIMPIJCZYKÓW

77-300 CZŁUCHÓW; UL KOSZALIŃSKA 2B

2.

Dobrawa Katarzyna Kordykiewicz

 

 

 

 

SPOŁECZNE GIMNAZJUM STO IM. JANA NOWAKA – JEZIORAŃSKIEGO

 

3.

Dominik Kacper Brożek

 

4.

Piotr Gałka

 

5.

Jakub Homme

 

6.

Bożydar Knut

 

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

77-300 CZŁUCHÓW UL. SZKOLNA 3

 

7.

Natalia Andrzejewska

 

8.

Anna Paprotka

 

9.

Julia Joanna Lipska

ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. STEFANA CZARNIECKIEGO

77-300 CZŁUCHÓW,UL. KUSOCIŃSKIEGO 1

10.

Jakub Kwaśniewski

ODDZIAŁY GIMNAZJALNE PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. PIERWSZEJ ARMII WOJSKA POLSKIEGO

77-220 KOCZAŁA UL. SZKOLNA 16

11.

Julia Rachwał

SZKOŁA PODSTAWOWA W DEBRZNIE

77-310 DEBRZNO; UL. KRÓLEWSKA 8

12.

Kacper Synak

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W CHOJNICACH

89-600 CHOJNICE; UL.MŁODZIEŻOWA 44

 

13.

Jan Hubert Wolski

 

14.

Marta Grabowska

 

15.

Alan Synak

 

16.

Kajetan Wódzik

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JULIANA RYDZKOWSKIEGO

89-600 CHOJNICE UL 31-GO STYCZNIA ; 21/23 C

17.

Amelia Dziennik

 

18.

Michalina Dziennik

 

19.

Agnieszka Wiktoria Pawłowska

 

20.

Wiktoria Miszewska

 

21.

Dominika Anna Orlikowska

 

22.

Mikołaj Maksymilian Nica

 

23.

Adam Arkadiusz Jurczyk

 

24.

Weronika Łucja Czyżo

GIMNAZJUM W ŁĘGU ,89-652 ŁĄG, UL. CHOJNICKA 3

 

25.

Sara Lewandowska

SZKOŁA PODSTAWOWA W SILNIE

89-620 CHOJNICE,UL. GŁÓWNA 39

26.

Kacper Gąsecki

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II

89-650 CZERSK; UL. KOŚCIUSZKI 6

 

27.

Julia Fryca

 

28.

Wiktoria Światowa

 

29.

Anna Mollin

 

30.

Dominika Sikorska

 

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W BRUSACH

89-632 BRUSY OGRODOWA 2

 

31.

Anna Piekarska

 

32.

Mariusz Różek

 

33.

Zofia Helena Malinowska

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. JANA KARNOWSKIEGO

89-600 CHOJNICE UL. TUWIMA 2

 

34.

Małgorzata Krause

 

35.

Julia Windorpska

 

36.

Jakub Paszke

 

Jolanta Krzyżewska

> 12 Grudzień 2017    |    Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara