Start SKCaritas Pierwsze wyniki zbiórki plastikowych zakrętek dla Mateusza

Pierwsze wyniki zbiórki plastikowych zakrętek dla Mateusza

6 grudnia odbyło się pierwsze ważenie zebranych przez klasy plastikowych zakrętek zgromadzonych w szkolnej szatni.
Na razie na prowadzeniu jest klasa ID. Jesteście SUPER ! Niezły wynik mają też klasy:  IB, IVB i III E gimnazjum.

Wszystkim klasom, które już włączyły się do akcji serdecznie dziękujemy.

Pamiętajcie, że konkurs trwa nadal – zbieramy zakrętki do końca roku szkolnego. Warto się zmobilizować i zbierać korki w domu, u cioci, babci, w pracy rodziców … , a może ustawicie w waszej sali lekcyjnej pojemnik na zakrętki z butelek przynoszonych do szkoły?  Ktoś bardzo na nie czeka J !

Od września uzbieraliście 186,80 kilogramów. To spory ciężar. Już niedługo pierwszy transport wyruszy do adresata.

Szkolne Koło Caritas

Przypominamy zasady zbiórki:

1. Klasy pierwsze i czwarte szkoły podstawowej zbierają zakrętki w swoich salach, pod opieką wychowawców.

2. Pozostałe klasy dostarczają zakrętki do sali p. Warnke, p. Wesołowskiej lub siostry Iwony.

3. Do każdej reklamówki koniecznie włóżcie dużą kartkę z własnym nazwiskiem i klasą. Te kartki trafią do waszych wychowawców, którzy będą mogli je uwzględnić przy ocenach z zachowania.

4. Ranking klas wg ilości zebranych korków znajdziecie na planszy obok stołówki. Następne ważenie – przed feriami zimowymi.

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH KLAS – GRUDZIEŃ 2017

I A – 11,60 kg