im. Jana Pawła II w Chojnicach

Została otwarta 1 kwietnia 2006 roku podczas uroczystości nadania naszej placówce zaszczytnego imienia Jana Pawła II.

Pierwszym, honorowym gościem izby był ks. biskup Jan Bernard Szlaga.

W tym pomieszczeniu znajdują się przedmioty, zdjęcia, dokumenty i publikacje związane z osobą patrona szkoły.

Najcenniejszym eksponatem jest piuska papieska otrzymana z rąk kardynała Stanisława Dziwisza podczas specjalnej pielgrzymki.

Pozostałe przedmioty są darem serca od nauczycieli, rodziców naszych uczniów, władz i całej społeczności lokalnej.

Cennym wkładem w powstanie izby była praca p. Jacka Furmanka, który wykonał piękną oprawę plastyczną sali.

Izbę zwiedzają uczniowie podczas godzin wychowawczych oraz społeczność lokalna przy okazji uroczystości związanych z patronem szkoły.

Zapraszamy do zwiedzania.

> 23 Kwiecień 2018    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech