Zachęcamy wszystkich do brania udziału w akcjach humanitarnych - podane adresy mogą być w tym przydatne.

Pokaż:
# Odnośnik Odsłony
1   Link   Pajacyk - nakarm głodne dziecko
Pajacyk od kilkunastu lat pomaga niedożywionym dzieciom w Polsce. Tymczasem z powodu głodu na świecie co sześć sekund umiera jedno dziecko. Dlatego Pajacyk poszerza obszar swoich działań, by również nieść pomoc głodnym dzieciom w najuboższych regionach świata. Klikając codziennie w brzuszek Pajacyka pomagasz Polskiej Akcji Humanitarnej dożywiać dzieci. Dziękujemy!
2   Link   UNICEF
UNICEF powstał ponad 60 lat temu i jest najwieksza organizacją na świecie, której działalność dedykowana jest dzieciom. Każdego roku ratujemu 7 mln dzieci. W Polsce działa Polski Komitet Narodowy UNICEF.
3   Link   Fundacja "Polskie Serce"
W 1991 roku profesor Zbigniew Religa powołał do życia Fundację Rozwoju Kardiochirurgii. Dziś - choć Profesora nie ma już wśród nas – kontynuujemy jego dzieło. Nasza Fundacja prowadzi badania, których efektem jest wprowadzanie do praktyki klinicznej najnowocześniejszych metod leczenia, gdy zagrożone jest właśnie serce.
4   Link   Polska Akcja Humanitarna
Naszą misją jest uczynić świat lepszym przez zmniejszenie cierpienia i promowanie wartości humanitarnych.
5   Link   Harytatywna zbiórka nakrętek dla Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci
Firma Ecopartner Sp. z o.o. We współpracy z Pomorskim Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku umożliwia wszelkim placówkom oświatowym i wychowawczym wzięcie udziału w Programie Edukacyjnym „Recykling w placówkach edukacyjnych”. Program specjalizuje się w zbiórce pustych tonerów i kartridży od drukarek atramentowych i laserowych z przeznaczeniem do utylizacji i ponownego wykorzystania. Dodatkowo firma odbiera segregowane odpady takie jak zużyte telefony komórkowe, nakrętki od butelek, baterie, drobny sprzęt elektryczny i elektroniczny. Pozyskane środki ze sprzedaży odpadów zostaną przeznaczone na Pomorskie Hospicjum dla Dzieci z którym firma Ecopartner ma umowę dotyczącą zbiórek odpadów.
6   Link   Podziel się posiiłkiem
Program społeczny Podziel się Posiłkiem został‚ zainicjowany w 2003 roku przez Danone`a, aby walczyć z niedożywieniem dzieci w Polsce.